Uwolnij się od kredytu CHF!

Jesteśmy kancelarią specjalizującą się w procesach przeciwko bankom. Zajmujemy się sprawami frankowymi od 2016 roku. Prowadzimy ogromna ilość procesów przeciwko wszystkim bankom udzielającym kredytów denominowanych/indeksowanych. Uzyskaliśmy do tej pory dla naszych klientów już ponad 30 pozytywnych wyroków (np. przeciwko mBank, PKO BP, Nordea, ING, Millennium, GE Money Bank, Polbank, itd.)

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia! Skontaktuj się z nami.

Zandecki Kancelaria Prawna Poznań

Dlaczego warto z nami współpracować?

Dla każdego Klienta jego sprawa jest najważniejsza. Chcemy aby Klient, który zleca nam taką sprawę, był pewien, że podzielamy jego dbałość zaangażowanie w danym temacie. Każdy klient jest dla nas równie ważny i każdy Klient jest zawsze traktowany indywidualnie.

Mimo iż główne biura Kancelarii znajdują się w Poznaniu, reprezentujemy klientów z całej Polski. Występujemy przed sądami w Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Wrocławiu i Katowicach.

Profesjonalny pełnomocnik mimo iż stanowi wydatek powinien się ostatecznym rozrachunku opłacić. Klient zaoszczędza czas. Niebagatelne znaczenie ma też fakt, iż pełnomocnik ma zawsze dystans do danej sprawy. Nie kieruje się jak Klient emocjami, które często nie pozwalają realnie oceniać sytuację i racjonalnie postępować. Dobry radca prawny to nie tylko profesjonalna pomoc w interpretacji i stosowaniu przepisów ale również obiektywny i zdystansowany ogląd sytuacji procesowej Klienta. W ramach takiego schematu staramy się działać – z zasady podejmujemy się tylko spraw, w których w naszej ocenie jest szansa na wygraną.

Stawiamy na specjalizację, podejmując się przede wszystkim spraw, w których możemy pochwalić się ponadprzeciętna wiedzą i doświadczeniem. Nasza oferta określa zakres spraw, w których czujemy się mocni i takimi sprawami chcielibyśmy się dla Państwa zająć.

Proces sądowy

Reprezentujemy osoby fizyczne i podmioty gospodarcze przed wszystkimi sądami w kraju, preferując sprawy dotyczące bezpośrednio lub pośrednio nieruchomości.
Czytaj dalej...

Postępowanie przed urzędami

Prowadzimy na zlecenie naszych Klientów postępowania administracyjne przed wszystkim urzędami w Polsce.
Czytaj dalej...

Pomoc prawna

Doradzamy podmiotom gospodarczym i osobom fizycznym w sprawach prawnych, w szczególności tych związanych z nieruchomościami.
Czytaj dalej...

Jacek Zandecki

Prawnik Poznań

STANDARDOWY PROCES W SPRAWIE KREDYTÓW CHF

0
Stron pism
0
Miesiąca walki
0
Rozpraw sądowych
0
Godzin pracy

Najnowsze publikacje

Wygrana sprawa Kancelaria Zandecki
Aktualności

Umowa mBank-u nieważna!

Szanowni Państwo, Informujemy o kolejnym korzystnym rozstrzygnięciu zapadłym w prowadzonych przez Nas sprawach dotyczących “spraw frankowych”. To nasze kolejne zwycięstwo

Czytaj więcej »

Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz pomocy prawnej? Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej.

Zadzwoń
+48 733 805 605
Zadzwoń
Przewiń do góry