SPRZECIW OD NAKAZU ZAPŁATY

Sprzeciw od nakazu zapłaty

Jeśli odebrałeś pismo z sądu zatytułowane nakaz zapłaty, masz tylko 14 dni na sporządzenie sprzeciwu. W przeciwnym razie nakaz się uprawomocni a po jakimś czasie do Twoich drzwi zapuka komornik. Aby do tego nie dopuścić najlepiej zlecić prowadzenia sprawy profesjonaliście. Roszczenia dochodzone nakazami zapłaty bardzo często są wadliwe – przedawnione, nienależne i nieudowodnione – takie spawy można wygrać!

W szczególności na rzecz naszych Klientów:

  • Składamy sprzeciwy od nakazów zapłaty w postępowaniach upominawczych i elektronicznym postępowaniu upominawczym EPU
  • Składamy zarzuty od nakazów zapłaty w postępowaniu nakazowym
  • Prowadzimy sprawy przed sądami w normalnym trybie po uchyleniu nakazu zapłaty
  • Analizujemy sprawy i doradzamy najlepszy tok postępowania.

Koszty prowadzenia sprawy dla konsumenta to niski ryczałt na koszty administracyjne (od 300 do 500 zł) oraz premia za sukces należna tylko w przypadku wygrania sprawy w wysokości kosztów zastępstwa procesowego. Płaci ją strona przegrywająca proces!

Napisz do nas

Opisz swój problem. Analiza sprawy jest zawsze całkowicie bezpłatna!

Załącznik (maks. 10 MB)
dozwolone typy: PDF, JPG, PNG, BMP

Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności i przyjmuję do wiadomości jej zapisy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego Jacek Zandecki radca prawny w celu zapewnienia jakości obsługi oraz w celach marketingowych Administratora, a w szczególności w celu przedstawienia przez Administratora oferty współpracy. Administratorem Twoich danych osobowych jest Jacek Zandecki z siedzibą w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 86/6. W związku z udostępnieniem danych osobowych przysługują Panu/Pani następujące uprawnienia: dostępu do danych osobowych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, przenoszenia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. W celu wykonywania praw w zakresie prywatności prosimy o kontakt z administratorem danych osobowych pod adresem e-mail: sekretariat@zandecki.pl.

Zadzwoń
+48 733 805 605
Zadzwoń

Kalkulator Roszczeń Kredytu CHF

W zeszłym miesiącu uzyskaliśmy korzyść dla Naszych Klientów Frankowych na kwotę ponad 1,4 miliona złotych, ostatni wyrok przeciwko PKO BP to ponad 200.000 zł i unieważnienie umowy w sentencji wyroku! Zrób darmowy kalkulator i dowiedz się ile Ty możesz zyskać na sporze z bankiem
close-link
Przewiń do góry