Działania antykryzysowe

Działania Antykryzysowe

Oferujemy głównie mikro i małym przedsiębiorcom działania mające na celu przeciwdziałanie kryzysowi gospodarczemu. Pomagamy wdrażać działania pomocowe oferowane przez rząd w ramach Tarczy Antykryzysowej oraz doradzamy jak zoptymalizować działanie firmy aby przetrwała z jak najmniejszą stratą czasu dekoniunktury,  Co możemy zrobić:

 • analizujemy zawarte umowy z kontrahentami szukając możliwości ich – zmiany bądź rozwiązania
 • przeprowadzamy rozwiązanie umów na drodze sądowej w ramach reguły “rebus sic stantibus”
 • optymalizujemy zatrudnienie pomagając zgodnie z prawem zmodyfikować warunki pracy i płacy pracowników bądź rozwiązać z nimi umowy

Napisz do nas

Opisz swój problem. Analiza sprawy jest zawsze całkowicie bezpłatna!

  Załącznik (maks. 10 MB)
  dozwolone typy: PDF, JPG, PNG, BMP

  Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności i przyjmuję do wiadomości jej zapisy.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego Jacek Zandecki radca prawny w celu zapewnienia jakości obsługi oraz w celach marketingowych Administratora, a w szczególności w celu przedstawienia przez Administratora oferty współpracy. Administratorem Twoich danych osobowych jest Jacek Zandecki z siedzibą w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 86/6. W związku z udostępnieniem danych osobowych przysługują Panu/Pani następujące uprawnienia: dostępu do danych osobowych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, przenoszenia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. W celu wykonywania praw w zakresie prywatności prosimy o kontakt z administratorem danych osobowych pod adresem e-mail: sekretariat@zandecki.pl.

  Zadzwoń
  +48 733 805 605
  Zadzwoń
  Przewiń do góry