fbpx

BANK MNIE POZWAŁ!

Bank mnie Pozwał!

Każdy klient, któremu bank wypowiedział umowę i skierował jego sprawę do sądu powinien mieć świadomość swojej sytuacji i dostępnych możliwości działania. Jeśli zdecyduje się na podjęcie formalnych kroków i będzie bronił się w sporze z bankiem kancelaria może zaoferować mu profesjonalną pomoc prawną. Poniżej uproszczony przebieg postępowania prowadzonego przez kancelarię :

  1. Wyjaśnienie sytuacji procesowej i możliwych strategii działania,
  2. Zawarcie umowy z kancelarią i udzielenie jej pełnomocnictwa.
  3. Przygotowanie i złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty/ odpowiedzi na pozew banku,
  4. Wystąpienie o istotny pogląd do Rzecznika Finansowego i/lub Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
  5. Proces I Instancja
  6. Wyrok Sądu I Instancji
  7. Apelacja i/lub odpowiedź na apelację strony przeciwnej
  8. Proces II Instancja
  9. Wyrok Sądu II Instancji

Ile kosztuje proces?

Honorarium kancelarii jest proporcjonalne do nakładu pracy na sprawę, bierzemy jednak pod uwagę sytuację ekonomiczną kredytobiorcy. Wynagrodzenie podzielone jest na dwa elementy – ryczałt oraz premię za sukces (wypłacana tylko w przypadku wygrania sprawy). Koszt ten wycenimy indywidualnie po przesłaniu nam zapytania „ile to kosztuje” – Wypełnij formularz.

Komu oferujemy pomoc?

Oferta kancelarii przeznaczona jest dla konsumentów. Co to oznacza? Prowadzimy sprawy osób fizycznych, które zawarły umowę hipotecznego kredytu bankowego na zakup nieruchomości, ewentualnie pożyczki hipotecznej, zabezpieczonej hipoteką na nieruchomości w celach niezwiązanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Najczęściej będzie to kredyt na zakup mieszkania/domu dla zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych.

Ile to wszystko trwa?

Wszystko zależy od stadium sprawy w którym zgłasza się kredytobiorca. Od podpisania umowy z kancelarią do przygotowania sprzeciwu terminy liczymy w dniach. W innych przypadkach działamy bezzwłocznie tak aby upływ terminów sądowych nie powodował ujemnych konsekwencji dla klientów.

Strategia procesowa

W przypadku wypowiedzianych kredytów frankowych postępowania prowadzone przez kancelarię mają na celu przede wszystkim pozbawienie mocy nakazu zapłaty a w konsekwencji oddalenie pozwu.

Zadzwoń
+48 733 805 605
Zadzwoń
Scroll to Top