fbpx

Kredyty Frankowe - Kancelaria Prawna: Gdańsk

Kancelaria Frankowa Gdańsk

Nazywam się Jacek Zandecki. Jestem Radcą Prawnym. Od 2016 roku specjalizuję się w procesach przeciwko bankom. W zakresie mojej działalności są sprawy „frankowe”. Obecnie prowadzę wiele spraw przeciwko wszystkim bankom, które na przestrzeni lat 2005-2011 przyznawały kredyty denominowane/indeksowane.

Do chwili obecnej uzyskałem ponad 100 pozytywnych wyroków, w których doszło do unieważnienia umów kredytowych. Sądy także orzekły zapłatę na rzecz moich klientów. 

Prowadzę sprawy na terenie całego kraju. Sprawa może toczyć się albo w Warszawie, albo w miejscu zamieszkania klienta, czyli w Gdańsku. Jeśli zdecydują się Państwo prowadzić sprawę w swoim miejscu zamieszkania, to rozprawy odbywać się będą przy ulicy Nowe Ogrody 30/34 w Gdańsku. Gdański Sąd Okręgowy z pewnością ma krótsze terminy oczekiwania na sprawę i nie gorsze orzecznictwo.

Przybliżony czas trwania procesu w Sądzie Okręgowym w Gdańsku to okres od dziewięciu do piętnastu miesięcy. Po każdej sprawie, pozwany bank składa apelację do Sądu Apelacyjnego.


  Jacek Zandecki

  Kancelaria Frankowa

  STANDARDOWY PROCES W SPRAWIE KREDYTÓW CHF

  0
  Stron pism
  0
  Miesięcy walki
  0
  Rozprawy sądowe
  0
  Godzin pracy
  Sąd Gdańsk

  Pomoc dla frankowiczów - Gdańsk

  Obecnie przeprowadzam wiele spraw w Sądzie Okręgowym w Gdańsku. Wystąpiłem, między innymi, przeciwko następującym bankom:

  • mBank
  • PKO BP
  • BPH SA
  • Millenium Bank
  • Getin Noble Bank

  Wszystkie te banki udzielały kredytów „frankowych”. Wiele spraw prowadzonych w Sądzie Okręgowym w Gdańsku zakończyło się moim sukcesem w I i w II instancji.

  Na szczególną uwagę zasługuje ten wyrok

  Kolejnym moim sukcesem w Sądzie może być Państwa sprawa!

  Mam doświadczenie i mogę pomóc Państwu w sprawie kredytu! Nie jest istotne, czy umowa podpisana przez Państwa jest umową indeksowaną do CHF (kwota kredytu na umowie w złotych polskich), czy jest to umowa kredytu denominowanego w CHF (kwota na umowie we frankach szwajcarskich). W każdym z tych przypadków mogę w Państwa imieniu ubiegać skutecznie o zniesienie jej ważności oraz o wypłatę z banku pokaźnych sum wpłacanych przez lata trwania Państwa kredytu.

  Jak wygląda postępowanie w sprawie „frankowej”? 

  Na wniosek kredytobiorcy Sąd ustala, że umowa Państwa kredytu frankowego od początku była nieważna! Oznacza to, iż wszystkie dotychczasowe wpłaty do banku powinny zostać zwrócone. Niesie to konsekwencje zwrotu wypłaconego przez bank kapitału. Na dzień dzisiejszy rozliczenia między bankami a kredytobiorcami wyglądają tak, że kapitał uzyskany od banku jest już od dawna spłacony i to bank będzie musiał wypłacić Państwu nadwyżkę.

  Jakie korzyści będziesz mieć z wyboru mojej kancelarii?

  Jeśli wybiorą Państwo moją kancelarię to ja zapewniam:

  • profesjonalną i osobistą obsługę Państwa sprawy. Podejmuję się prowadzenia tylko kilku nowych spraw miesięcznie, w trosce o to aby ilość podjętych zobowiązań nie wpłynęła na jakość obsługi klientów. 
  • osobisty kontakt z doświadczonym radcą prawnym 
  • współpraca z realnym radcą prawnym a nie bezosobową kancelarią prawną
  • zapewniam osobistą obsługę od początku do końca sprawy
  • moja cierpliwość nie zna granic, jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie, nurtujące Państwa pytania
  • gwarantuję szybki i osobisty kontakt bez kontaktu z biurem obsługi klienta 

  Jeśli zadajecie sobie Państwo pytanie: „czy warto się procesować?”

  Odpowiedź na to pytanie brzmi TAK. Obecnie kurs franka szwajcarskiego przekroczył pięć złotych. Bank Szwajcarii kolejny raz podniósł stopy procentowe. Następstwem tego są podwyżki rat kredytów indeksowanych i denominowanych. Sprawia to coraz większe trudności w ich terminowym spłacaniu. Wygrany proces pozwoli Państwu żyć  spokojnie. Definitywnie zakończy sprawę kredytu, nadpłacone pieniądze zasilą Państwa budżet. Odzyskają też Państwo spokój i wolność od kredytu.

  Skontaktuj się z nami!

  Potrzebujesz pomocy prawnej? Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej.

  Zadzwoń
  +48 733 805 605
  Zadzwoń
  Scroll to Top