fbpx

Kredyty Frankowe - Kancelaria Prawna: Gliwice

Kancelaria Frankowa Gliwice

To, że trafili Państwo na moją stronę, oznacza, że najprawdopodobniej mają Państwo zaciągnięty kredyt frankowy. Przypuszczam też, że spłata rat nastręcza Państwu coraz więcej kłopotów. Na pewno wiecie już Państwo, że umowy kredytowe z bankiem można zakwestionować w sądzie pozbyć się uciążliwego zobowiązania finansowego. Proszę poświęcić kilka minut na przeczytanie tego tekstu do końca, a ja postaram się przybliżyć temat. 

Nazywam się Jacek Zandecki, od 2016 roku specjalizuję się w sprawach kredytów frankowych. W imieniu moich mocodawców prowadziłem wiele spraw przeciwko wszystkim bankom, które w latach 2005-2011 udzielały kredytów denominowanych/indeksowanych. Uzyskałem już ponad sto wyroków, na korzyść moich klientów. Wyroki te, upraszczając unieważniały zawarte umowy kredytowe oraz nakazywały zwrot nadpłaconych kwot. 


  Jacek Zandecki

  Kancelaria Frankowa

  STANDARDOWY PROCES W SPRAWIE KREDYTÓW CHF

  0
  Stron pism
  0
  Miesięcy walki
  0
  Rozprawy sądowe
  0
  Godzin pracy
  Sąd Gliwice

  Pomoc dla frankowiczów - Gliwice

  Wiele spraw spraw prowadzę na Śląsku, również w Sądzie Okręgowym w Gliwicach. Jeśli mieszkają Państwo w Gliwicach lub w okolicach (np. w miejscowościach takich jak , Knurów i Pyskowice Gierałtowice, Pilchowice, Rudziniec, Sośnicowice, Toszek, Wielowieś, Ruda Śląska, Kalety, Miasteczko Śląskie, Piekary Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry, Krupski Młyn, Ożarowice, Świerklaniec, Tworóg i Zbrosławice oraz Zabrzu) to sprawy odbywać się będą w Sądzie Okręgowym w Gliwicach przy ulicy ul. Kościuszki 15.

  Na szczególną uwagę zasługuje ten wyrok

  Z doświadczenia wiem, że Sąd Okręgowy w Gliwicach ma krótsze terminy oczekiwania na proces od sądu w Warszawie. A orzecznictwo gliwickiego sądu w niczym nie ustępuje warszawskiemu. Orientacyjny czas trwania procesu w Gliwicach to okres między dziewięcioma a piętnastoma miesiącami. Należy też przyjąć za pewnik, że po wyroku w pierwszej instancji banki złożą apelację do sądu drugiej instancji. W tym przypadku sprawy odbywać się będą w Sądzie Apelacyjnym w Katowicach. Obecnie w Sądzie Okręgowym w Gliwicach prowadzę lub prowadziłem sprawy przeciwko następującym bankom:

  • mBank
  • BPH SA
  • Millenium Bank SA
  • Getin Noble Bank
  • PKO BP SA

  Część spraw znalazła już swoje zakończenie, zarówno w pierwszej, jak i drugiej instancji.

  Jakie korzyści będziesz mieć z wyboru mojej kancelarii?

  Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu jestem w stanie pomóc Państwu wyjść z finansowych zobowiązań. Nie jest istotne czy podpisali Państwo umowę kredytu denominowanego czy indeksowanego. Istotne jest to, że jestem w stanie dowieść skutecznie nieważności umowy kredytowej i doprowadzić do wyroku, w którym bank będzie zobowiązany zwrócić Państwu nadpłacone kwoty. Jak mają przebieg sprawy „kredytów frankowych”? Na wniosek kredytobiorcy Sąd ustala nieważności podpisanej umowy kredytowej. Oznacza to, że następuje zwrot wszystkich Państwa wpłat na dokonanych na poczet spłat kredytu a Państwo zobowiązani jesteście do zwrotu kapitału, jaki wypłacił bank Z reguły rozliczenia między bankiem a klientem wyglądają tak, że kapitał bankowy dawno jest już przez Państwa spłacony i to bank zwraca nadwyżkę wpłaconych pieniędzy.

  Jeśli podejmą Państwo decyzję o współpracy z moją kancelarią, zostaniecie Państwo objęci profesjonalną i osobistą obsługą. Mam na to czas, ponieważ przyjmuję miesięcznie taką ilość spraw aby nie zaburzała ona jakości obsługi. Zawsze kontaktować się będziecie Państwo z doświadczonym radcą prawnym. Współpraca też odbywa się na zasadzie kontaktu bezpośredniego a nie z bezosobową firmą prawniczą. Od początku do końca prowadzić Państwa będzie ta sama osoba. Na każde pytanie dotyczące sprawy znajdziecie Państwo wyczerpującą odpowiedź. Pozwolę sobie zauważyć fakt, iż Bank Szwajcarii kolejny raz podniósł stopy procentowe, a kurs franka przekroczył już historyczna granicę 5 zł. Automatycznie raty kredytów denominowanych i indeksowanych wzrosły. Wygrany proces gwarantuje Państwu powrót do spokojnego życia w komforcie psychicznym, jakie niewątpliwie da uwolnienie się od zobowiązań względem banku.

  Skontaktuj się z nami!

  Potrzebujesz pomocy prawnej? Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej.

  Zadzwoń
  +48 733 805 605
  Zadzwoń
  Scroll to Top