fbpx

Kredyty Frankowe - Kancelaria Prawna: Kalisz

Kancelaria Frankowa Kalisz

Nazywam się Jacek Zandecki, jestem radcą prawnym, specjalizującym się w prowadzeniu procesów frankowych już 6 lat.  W imieniu moich zleceniodawców składam pozwy przeciwko wszystkim bankom, które udzielały kredytów frankowych w latach 2005-2011. Do moich sukcesów zawodowych zaliczyć mogę ponad 100 wygranych spraw frankowych. Zakończyły się one korzystnym dla moich zleceniodawców wyrokiem. Oznacza to zazwyczaj,  że umowy kredytowe zostały unieważnione, a banki zobowiązane są do zwrotu nadpłaconych środków pieniężnych. 

Zakres moich działań obejmuje całą Polskę. Do tych miejsc należy również Kalisz. Sprawa Państwa toczyć się może w Sądzie Okręgowym w Warszawie albo w sądzie, właściwym dla Państwa miejsca zamieszkania. Jeśli wybierzecie Państwo drugą opcję, to sprawę prowadzić będzie Sąd Okręgowy w Kaliszu. Jest to dla Państwa opcja korzystniejsza pod kątem czasu oczekiwania na termin rozprawy i czas trwania procesu.  SO Kalisz to nie tylko miasto Kalisz ale również Jarocin, Kępno, Krotoszyn, Ostrów  Wielkopolski, Ostrzeszów i Pleszew.


  Jacek Zandecki

  Kancelaria Frankowa

  STANDARDOWY PROCES W SPRAWIE KREDYTÓW CHF

  0
  Stron pism
  0
  Miesięcy walki
  0
  Rozprawy sądowe
  0
  Godzin pracy
  Sąd Kalisz

  Pomoc dla frankowiczów - Kalisz

  Sąd Okręgowy w Kaliszu z pewnością wyznaczy szybszy termin niż przeładowany sprawami Sąd Okręgowy w Warszawie. Orzecznictwo sądu kaliskiego w niczym nie jest gorsze od orzecznictwa stołecznego. Czas trwania procesu w Sądzie Okręgowym w Kaliszu trwa mniej więcej dziesięć do piętnastu miesięcy. Po ukończonym procesie w sądzie pierwszej instancji trzeba być przygotowanym na sprawę w sądzie apelacyjnym. Z doświadczenia wiem, że banki po niekorzystnym dla nich zakończeniu sprawy składają wnioski do sądu apelacyjnego. Sprawa toczyć się będzie wtedy w Sądzie Apelacyjnym w Łodzi.

  Na szczególną uwagę zasługuje ten wyrok

  Obecnie toczące się w Kaliszu sprawy frankowe dotyczą umów zawieranych z następującymi bankami:

  • PKO BP
  • BPH SA
  • mBank
  • Getin Noble Bank
  • Millenium Bank

  Zamknięte już sprawy frankowe zakończyły się moim sukcesem, zarówno w sądach pierwszej, jak i drugiej instancji. O szczegółach najciekawszych spraw można poczytać na moim blogu. Teraz mogę poprowadzić Państwa sprawę! Doświadczenie, jakie zdobyłem przez lata pracy, pozwoli mi z pewnością poprowadzić sprawę profesjonalnie i finalnie doprowadzić ją do szczęśliwego końca. Rodzaj umowy,  podpisanej przez Państwa nie ma znaczenia. Mogą to być umowy na kredyt denominowany (w treści umowy jest CHF) i na kredyt indeksowany do CHF (w treści umowy jest PLN).

  Jakie korzyści będziesz mieć z wyboru mojej kancelarii?

  Jak przebiega sprawa frankowa w skrócie?

  Na wniosek kredytobiorcy sąd po przeanalizowaniu konstrukcji umowy kredytowej stwierdza jej nieważność. Następnie na zasadzie rozliczeń między bankiem a kredytobiorcą dochodzi do zwrotu nadpłaconych kwot. Teoretycznie Państwo jesteście zobowiązani do zwrotu kapitału, jaki wypłacił bank, a bank do zwrotu wszystkich, dokonanych przez kredytobiorcę spłat. W praktyce okazuje się, że często kapitał jest już dawno spłacony i to bank musi oddać nadpłaconą kwotę.

  Co gwarantuje Państwu moja kancelaria?

  • Profesjonalną obsługę i niczym nieograniczoną cierpliwość w wyjaśnieniu każdych zawiłości prawnych.
  • Stały kontakt z doświadczonym radcą prawnym.
  • Przez cały okres trwania procesu otrzymujecie Państwo bieżące informacje od prowadzącego sprawę radcy.

  Czy warto się procesować?

  Wiecie już Państwo o tym, że Bank Szwajcarski po raz kolejny podniósł stopy procentowe, a kurs franka szwajcarskiego przekroczył już 5 złotych a chociaż trochę spadł to nadal jest wysoki. W konsekwencji dochodzi do ciągłego podnoszenia rat kredytu. Kredytu, który już i tak był mocno uciążliwy w spłacie. A będzie pewnie coraz trudniej. Wygrana sprawa pozwoli Państwu odzyskać spokój w życiu, komfort psychiczny, a rozliczone pieniądze zasilą z pewnością domowy budżet. Tak więc wydaje się, że WARTO SIĘ PROCESOWAĆ.

  Skontaktuj się z nami!

  Potrzebujesz pomocy prawnej? Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej.

  Zadzwoń
  +48 733 805 605
  Zadzwoń
  Scroll to Top