fbpx

Kredyty Frankowe - Kancelaria Prawna: Koszalin

Kancelaria Frankowa Koszalin

Zapewne z niepokojem obserwujecie Państwo rosnący kurs franka szwajcarskiego i podnoszenie stóp procentowych przez Bank Szwajcarii. Obecnie kurs franka szwajcarskiego przekroczył 5 złotych i chociaż spadł nadal  jest horrendalnie wysoki. W zestawieniu z inflacją spłata kredytu frankowego może stawać się coraz trudniejsza. 

Jeśli zawierali Państwo umowy kredytowe denominowane do CHF lub indeksowane  w CHF w latach 2005-2011, to warto pomyśleć o podjęciu kroków, mających na celu uwolnienie się od niewygodnego kredytu.

Nazywam się Jacek Zandecki, jestem radcą prawnym, specjalizującym się przeszło 6 lat  w „kredytach frankowych”. Prowadzę sprawy przeciwko wszystkim bankom, które w latach 2005-2011 udzielały kredytów frankowych indeksowanych / denominowanych. Moje działania w tym zakresie trwają od 2016 roku i do chwili obecnej uzyskałem ponad 100 pozytywnych, dla moich klientów, wyroków sądowych. Wyroki sądowe, mówiąc w uproszczeniu, unieważniały zawarte z bankami umowy kredytowe.


  Jacek Zandecki

  Kancelaria Frankowa

  STANDARDOWY PROCES W SPRAWIE KREDYTÓW CHF

  0
  Stron pism
  0
  Miesięcy walki
  0
  Rozprawy sądowe
  0
  Godzin pracy
  Sąd Koszalin

  Pomoc dla frankowiczów - Koszalin

  Działam na terenie całej Polski. Jeśli mieszkają Państwo w Koszalinie i okolicach (np. w Białogardzie, Drawsku Pomorskim, Kołobrzegu, Sławnie, Szczecinku czy Wałczu). mogę poprowadzić proces w Sądzie Okręgowym w Koszalinie. Sprawa może też być prowadzona w Sądzie Okręgowym w Warszawie (według siedziby banku). Jednak z doświadczenia wiem, że sprawy odbywające się poza Warszawą, trwają krócej a Sądy Okręgowe z innych miejscowości nie mają gorszego orzecznictwa od sądu warszawskiego. Jeśli zdecydują się Państwo na prowadzenie sprawy w Koszalinie, to rozprawy odbywać się będą w Sądzie Okręgowym przy ul. ul. Waryńskiego 7 w Koszalinie.

  Przybliżony czas trwania procesu w Koszalinie jest relatywnie krótki. To czas między ośmioma a piętnastoma miesiącami. Po zakończeniu sprawy w I instancji, banki składają zazwyczaj apelację do sądu apelacyjnego w Szczecinie, który też szybko orzeka.

  Na szczególną uwagę zasługuje ten wyrok

  W Sądzie Okręgowym w Koszalinie prowadzę sporo spraw przeciwko wszystkim znanym bankom a w szczególności:

  • PEKAO SA
  • PKO BP
  • BPH SA (GE Money Bank)
  • mBank
  • Millenium Banka
  • Getin Noble Bank

  Wiele z nich jest już zakończonych korzystnym dla moich klientów wyrokiem. Zarówno w sądach pierwszej, jak i drugiej instancji. Kolejny mój sukces zawodowy mogę dzielić również z Państwem. Nie jest istotny rodzaj podpisanej umowy. Może być to kredyt indeksowany do CHF ( kwota kredytu na umowie jest w PLN), może też być to kredyt denominowany ( kwota w umowie kredytowej to franki szwajcarskie). Moje duże doświadczenie w takich sprawach pomoże Państwu ubiegać się ze skutkiem pozytywnym o unieważnienie umowy kredytowej oraz ewentualny zwrot z banku nadpłaconej kwoty.

  Jakie korzyści będziesz mieć z wyboru mojej kancelarii?

  Jak wygląda kolejność działań?

  Pierw unieważnienie umowy kredytowej przez Sąd. Potem rozliczenia wzajemne między bankiem a klientem. Klient powinien oddać kapitał, a bank wpłaconą kwotę rat. Należy pamiętać, że z reguły kwota kapitału jest już dawno spłacona, i to bank zwraca pieniądze będące nadwyżką.

  Dlaczego warto wybrać Kancelarię Zandecki do prowadzenia sprawy frankowej?

  • oferuję pełen profesjonalizm i specjalizacje w tych sprawach
  • odpowiadam na każde pytania i rozwiewam wątpliwości
  • współpraca od początku do końca sprawy tylko z jednym radcą prawnym
  • kontakt telefoniczny ze swoim radcą prawnym a nie biurem obsługi klienta

  Kładę bardzo duży nacisk na jakość obsługi a nie na ilość. Dlatego miesięcznie przyjmuję tylko kilka nowych spraw, aby ich natłok nie odbił się negatywnie na jakości świadczonych przeze mnie usług.

  Skontaktuj się z nami!

  Potrzebujesz pomocy prawnej? Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej.

  Zadzwoń
  +48 733 805 605
  Zadzwoń
  Scroll to Top