fbpx

Kredyty Frankowe - Kancelaria Prawna: Łódź

Kancelaria Frankowa Łódź

Jako Radca Prawny specjalizuję się w sprawach frankowych. Sprawy z moim udziałem toczą się  przeciwko bankom już od 2016 roku. Obecnie prowadzę sprawy przeciwko wszystkim bankom, które w latach 2005-2011 przyznawały kredyty denominowane / indeksowane. 

Na liście moich sukcesów zawodowych znajduje się już ponad 100 wygranych z bankami spraw. Wyroki sądowe unieważniły zawarte umowy kredytowe i zasądziły zapłatę wnioskowanych sum pieniężnach na rzecz moich klientów. 

Moi klienci mieszkają w różnych miejscowościach, stąd obszar moich działań obejmuje cały kraj. To od decyzji mojego klienta zależy gdzie będzie przeprowadzana sprawa. Może się toczyć (zgodnie z siedziba banku) najczęściej w Sądzie Okręgowym w Warszawie lub w sądzie przynależnym do miejsca zamieszkania mojego klienta. 


  Jacek Zandecki

  Kancelaria Frankowa

  STANDARDOWY PROCES W SPRAWIE KREDYTÓW CHF

  0
  Stron pism
  0
  Miesięcy walki
  0
  Rozprawy sądowe
  0
  Godzin pracy
  Sąd Łódź

  Pomoc dla frankowiczów - Łódź

  Jeśli mieszkają Państwo w Łodzi lub okolicach (np. Brzezinach, Łęczycy, Kutnie,Łowiczu, Pabianicach, Rawie Mazowieckiej, Skierniewicach i Zgierzu). to sprawa frankowa toczyć się może w Sądzie Okręgowym w Łodzi przy placu Generała Henryka Dąbrowskiego 5.

  Wybór tej opcji, zamiast Warszawy, powinien skutkować szybszym wyznaczeniem terminu rozprawy i tym samym szybszym zakończeniem procesu. Orzecznictwo Sądu Okręgowego w Łodzi w sprawach kredytów frankowych nie jest w niczym gorsze od orzecznictwa Sądu Okręgowego w Warszawie.

  Orientacyjny czas trwania procesu w Sądzie Okręgowym w Łodzi to czas między dziewięcioma a piętnastoma miesiącami. Pamiętaj, że banki po każdej przegranej sprawie w sądach I instancji zazwyczaj składają apelację do Sądu Apelacyjnego w Łodzi.

  Na szczególną uwagę zasługuje ten wyrok

  Obecnie prowadzę w Sądzie Okręgowym w Łodzi sprawy frankowe wielu moich klientów. W imieniu moich mocodawców złożyłem  pozwy przeciwko bankom:

  • Millenium Bank
  • BPH SA
  • mBank
  • Getin Noble Bank
  • PKO BP
  • PKO SA 

  Wiele procesów już się zakończyło moim zwycięstwem. Kolejnym moim sukcesem może być sądowy finał Państwa kredytu frankowego! Moje duże doświadczenie w prowadzeniu spraw frankowych, pozwoli Państwu na uzyskanie korzystnego wyroku. Rodzaj umowy, jaka została przez Państwo podpisana nie ma znaczenia. Zarówno umowa kredytu denominowanego, jak kredytu indeksowanego, nie sprawia mi kłopotów w prowadzeniu sprawy. Zawsze dążę do uzyskania sądowego unieważnienia umów i tym samym do zwrotu nadpłaconych przez Państwa kwot. 

  Jakie korzyści będziesz mieć z wyboru mojej kancelarii?

  Po zakończonym procesie i zasądzeniu unieważnienia umowy powinno dojść do rozliczenia między bankiem a powodem. Unieważnienie umowy oznacza, iż Państwo powinni oddać do banku cały pożyczony kapitał. Banki zaś, zobowiązane są do zwrotu wszystkich wpłaconych kwot. W przeważającej większości spraw kapitał spłacony jest już dawno, nie trzeba więc nic oddawać bankowi. Jeśli wybierzecie Państwo usługi mojej kancelarii, gwarantuję:

  • wyjaśnienie wszelkich wątpliwości 
  • dokładną analizę dostarczonej przez Państwa dokumentacji
  • w czasie trwania procesu kontaktujecie się Państwo z Radcą Prawnym a nie często bezosobową, kancelarią prawną
  • kontakt z doświadczonym Radcą Prawnym
  • zagwarantowaną obsługę tego samego Radcy na czas trwania procesu
  • szybki i osobisty kontakt z osobą prowadzącą sprawę, bez zderzenia się z biurem obsługi klienta 

  Czy jest sens się procesować?

  Sytuacja ekonomiczna jaka jest nam dana, niestety nie rozpieszcza nikogo. Kurs franka przekroczył wartość pięciu złotych, po raz kolejny Bank Szwajcarski podniósł stopy procentowe. Konsekwencją są jeszcze wyższe niż dotąd, raty. W czasie inflacji będą one coraz trudniejsze do spłaty. Wygrana sprawa daje Państwu wolność, możliwość godnego życia, a pieniądze jakie zwróci bank zasilą budżet domowy. Zatem może warto się procesować z bankiem?

  Skontaktuj się z nami!

  Potrzebujesz pomocy prawnej? Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej.

  Zadzwoń
  +48 733 805 605
  Zadzwoń
  Scroll to Top