fbpx

Kredyty Frankowe - Kancelaria Prawna: Szczecin

Kancelaria Frankowa Szczecin

Jestem Radcą Prawnym, specjalizującym się w procesach przeciwko bankom od 2016 roku. Kancelaria specjalizuje się w sporach z bankami i większość przeprowadzanych przeze mnie spraw, to sprawy „frankowe”. Obecnie prowadzę z powodzeniem sprawy przeciwko wszystkim bankom, które w latach 2005-2011 udzielały kredytów denominowanych / indeksowanych. Wśród moich sukcesów zawodowych jest ponad 100 pozytywnych wyroków, unieważniających zawarte umowy kredytowe i nakazujących zapłacić na rzecz moich klientów, spore sumy pieniężne.

Obszar moich działań obejmuje cały kraj. Sprawa może toczyć się zarówno w Warszawie (według siedziby banku), albo w Sądzie właściwym dla zamieszkania klienta. To także w Szczecin. Ale również jego szeroko pojęte okolice – Choszczno, Goleniów, Gryfice, Gryfinie, Kamień Pomorski, Łobz, Myśliborz, Stargard i Świnoujście.


  Jacek Zandecki

  Kancelaria Frankowa

  STANDARDOWY PROCES W SPRAWIE KREDYTÓW CHF

  0
  Stron pism
  0
  Miesięcy walki
  0
  Rozprawy sądowe
  0
  Godzin pracy
  Sąd Szczecin

  Pomoc dla frankowiczów - Szczecin

  Jeśli Państwa wybór padnie na opcję prowadzenia sprawy według miejscowości zamieszkania, to rozprawy odbywać się będą przy ulicy ul. Kaszubska 42 w Szczecinie. Za tą opcją przemawia fakt, że Szczeciński Sąd Okręgowy wyznaczy szybsze terminy rozpraw a orzecznictwo jest prokonsumenckie wcale „niegorsze” od Sądu Okręgowego w Warszawie.

  Na szczególną uwagę zasługuje ten wyrok

  W Sądzie Okręgowym w Szczecinie prowadzę wiele spraw „frankowych”. W imieniu swoich klientów złożyłem pozwy przeciw tym bankom:

  • PKO BP
  • BPH SA
  • mBank
  • Getin Noble Bank
  • Millenium Bank

  Wyżej wymienione banki udzielały kredytów „frankowych”. Sprawy jakie prowadziłem w Sądzie Okręgowym w Szczecinie zakończyły się moim i moich klientów sukcesem w I i II instancji. Kolejny mój sukces może być sukcesem Państwa! Dzięki mojemu doświadczeniu w sprawach frankowych mogę Państwu pomóc w zamknięciu tematu kredytu CHF. Nie ma tu znaczenia rodzaj podpisanej przez Państwo umowy. Może to być umowa indeksowana do CHF (na umowie kwota kredytu jest w polskiej walucie), może być to też umowa kredytu denominowanego w CHF ( na umowie kwota kredytu jest we frankach szwajcarskich). W obu tych przypadkach skutecznie mogę poprowadzić sprawę do końca tak by doprowadzić do stwierdzenia nieważności podpisanej umowy oraz zwrotu kwot, jakie Państwo wpłacać do banku przez wszystkie lata kredytu.

  Jakie korzyści będziesz mieć z wyboru mojej kancelarii?

  Schemat postępowania w sprawie „frankowej”

  Sąd na wniosek kredytobiorcy zasądza unieważnienie umowy Państwa kredytu frankowego, stwierdzają że umowa ta, od początku była nieważna. Banki powinny zwrócić Państwu dotychczas wpłacone pieniądze. Państwo natomiast zobowiązani są do zwrotu pełnej kwoty udzielonego przez bank kredytu. W rzeczywistości rozliczenia wskazują na to, że kapitał uzyskany od banku jest już spłacony i to bank będzie zobowiązany do zwrotu nadwyżki.

  Wybór mojej kancelarii gwarantuje Państwu:

  • Moją cierpliwość – odpowiem Państwu na każde pytanie
  • Kontakt z doświadczonym radcą prawnym
  • W czasie całego okresu postępowania sądowego kontaktujecie się Państwo z radcą prawnym a nie kancelarią prawną, która jest bezosobowa
  • Sprawę prowadzi od początku do końca jeden radca prawny
  • Gwarancja szybkiego, osobistego kontaktu bez pośrednictwa biura obsługi klienta

  Zastanawiacie się Państwo nad tym czy warto?

  Jak już zapewne Państwo wiecie, kurs franka szwajcarskiego przekroczył pięć złotych i mimo, że trochę spadł, nadal jest bardzo wysoki. Kolejny raz stopy procentowe zostały podniesione przez Bank Szwajcarii i wygląda na to, że to nie koniec. Wszystko to w konsekwencji daje kolejne podwyżki rat kredytów denominowanych i indeksowanych. W czasach inflacji spłata rosnących rat kredytowych będzie coraz trudniejsza.
  Wygrana sprawa z bankiem to dla Państwu możliwość spokojnego życia, zakończenie stresu a rozliczone z bankiem pewno również pieniądze zasilą domowy budżet. Wydaje się więc, że warto podjąć trud procesu z bankiem.

  Skontaktuj się z nami!

  Potrzebujesz pomocy prawnej? Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej.

  Zadzwoń
  +48 733 805 605
  Zadzwoń
  Scroll to Top