fbpx

Kredyty Frankowe - Kancelaria Prawna: Zielona Góra

Kancelaria Frankowa Zielona Góra

Fakt trafienia na moją stronę, pozwala mi przypuszczać, że mają Państwo zaciągnięty „kredyt frankowy”. Idąc tym tokiem, mogę też przypuszczać, że jest Państwu coraz ciężej go spłacać. Na pewno wiedzą już Państwo, że można pozwać bank i istnieje wielka szansa aby pozbyć się niewygodnego kredytu. Jest to bardzo realne zgodnie z dzisiejszym orzecznictwem. Jeśli poświęcą Państwo kilka minut, postaram się rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości. 

Od 2016 roku jako radca prawny specjalizuję się w sprawach „kredytów frankowych”. W imieniu moich klientów prowadziłem i prowadzę dużą ilość  spraw przeciwko wszystkim bankom, udzielającym w latach 2005-2011, kredytów “frankowych” czyli kredytów indeksowanych/denominowanych. 

Do chwili obecnej uzyskałem juz ponad 100 wyroków na korzyść moich klientów. W wyrokach tych sądy unieważniły umowy kredytowe i zasądziły zwrot nadpłaconych pieniędzy na rzecz moich klientów. 


  Jacek Zandecki

  Kancelaria Frankowa

  STANDARDOWY PROCES W SPRAWIE KREDYTÓW CHF

  0
  Stron pism
  0
  Miesięcy walki
  0
  Rozprawy sądowe
  0
  Godzin pracy
  Sąd Zielona Góra

  Pomoc dla frankowiczów - Zielona Góra

  Prowadzę sprawy zarówno w Warszawie (gdzie wiekszość banków ma siedzibę), ale nic nie stoi na przeszkodzie, abym prowadził sprawę według Państwa miejsca zamieszkania czyli w Państwa mieście – Zielonej Górze. Ten sam sąd będzie właściwy jeśli mieszkają Państwo w Krośnie Odrzańskim, Nowej Soli, Wschowie, Świebodzinie, Żaganiu i Żarach.

  Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę ze mną, to rozprawy odbywać się będą w Sądzie Okręgowym w Zielonej Górze przy placu Słowiańskim w Zielonej Górze. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że Sąd Okręgowy w Zielonej Górze ma krótsze terminy oczekiwania na sprawę niż Sąd w Warszawie, czy sądy w innych dużych miastach. To atut! . Orzecznictwo Sądu Okręgowego w Zielonej Górze, w sprawach frankowych nie jest także gorsze od tego stołecznego.

  Przybliżony czas trwania procesu w Zielonej Górze trwa od kilku do kilkunastu miesięcy. Można jednak założyć jako pewnik fakt, że pozwany bank złoży apelację od niekorzystnego dla niego wyroku.

  Na szczególną uwagę zasługuje ten wyrok

  W Sądzie Okręgowym w Zielonej Górze prowadzę sprawy przeciwko wielu bankom, w tym :

  1. mBank 
  2. BPH SA (GE Money Bank SA) 
  3. Millenium Bank SA
  4. Getin Noble Bank
  5. PKO BP SA (Nordea Bank SA)

  Mam już odnotowane sukcesy zarówno w pierwszej jak i drugiej instancji. Kolejnym moim sukcesem może być satysfakcjonujący wyrok w Państwa sprawie. Posiadam odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie (od 2016 roku prowadzę sprawy frankowe) aby pomóc teraz  Państwu w tej niekomfortowej sytuacji. Nie jest istotne czy podpisali Państwo umowę kredytu denominowanego czy indeksowanego. Istotne jest to, że w sądzie mozna  dowieść skutecznie nieważności umowy kredytowej i doprowadzić do wyroku, w którym bank będzie zobowiązany zwrócić Państwu nadpłacone kwoty.

  Jakie korzyści będziesz mieć z wyboru mojej kancelarii?

  Jak mają przebieg sprawy „kredytów frankowych”?
  Na wniosek kredytobiorcy Sąd ustala nieważności podpisanej umowy kredytowej. Oznacza to, że Następuje wzajemne rozliczenie a więc zwrot wszystkich Państwa wpłat na dokonanych na poczet spłat kredytu a Państwo zobowiązani jesteście do zwrotu kapitału, jaki wypłacił bank. Z reguły rozliczenia między bankiem a klientem wyglądają tak, że kapitał bankowy dawno jest już przez Państwa spłacony i to bank zwraca nadwyżkę wpłaconych pieniędzy.

  Jeśli podejmą Państwo decyzję o współpracy z moją kancelarią, zostaniecie Państwo objęci profesjonalną i osobistą obsługą. Mam na to czas, ponieważ przyjmuję miesięcznie taką ilość spraw aby nie zaburzała ona jakości obsługi. Zawsze kontaktować się będziecie Państwo z doświadczonym prawnikiem . Współpraca zawsze odbywa się na zasadzie kontaktu bezpośredniego a nie z bezosobową firmą prawniczą. Od początku do końca prowadzić Państwa będzie ta sama osoba. Na każde pytanie dotyczące sprawy znajdziecie Państwo wyczerpującą odpowiedź.

  Aby rozwiać Państwa wątpliwości pozwolę sobie zauważyć fakt, iż Bank Szwajcarski kolejny raz podniósł stopy procentowe, a kurs franka przekroczył 5 zł. Automatycznie raty kredytów denominowanych i indeksowanych wzrosły. Wygrany proces gwarantuje Państwu powrót do spokojnego życia w komforcie finansowym i psychicznym, jakie niewątpliwie da uwolnienie się od zobowiązań względem banku.

  Skontaktuj się z nami!

  Potrzebujesz pomocy prawnej? Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej.

  Zadzwoń
  +48 733 805 605
  Zadzwoń
  Scroll to Top