Inwestycje i zagospodarowanie przestrzenne

Inwestycje i zagospodarowanie przestrzenne

Prawna obsługa inwestycji to zagadnienie bardzo skomplikowane. Niewiedza w tym zakresie może pociągnąć za sobą solidne straty finansowe dla inwestora jak również uniemożliwić w skrajnej sytuacji przeprowadzenie inwestycji.

Doradzamy w całym zakresie inwestycji. Od zamiaru nabycia danej nieruchomości analizując wszystkie możliwe aspekty prawne jej nabycia (np. ochrona środowiska, archeologia, prawa osób trzecich, itd.) poprzez realizacje procesu budowlanego (wnioski o warunki zabudowy, ocena oddziaływania na środowisko) po zakończenie inwestycji i oddanie jej do legalnej eksploatacji.

Reprezentujemy naszych klientów w sporach z gminami w zakresie zapisów umieszczanych w planie zagospodarowania przestrzennego. Dochodzimy również odszkodowań w tym zakresie.

Zajmujemy się również kwestią dotyczące podziałów nieruchomości i tzw. odrolnienia czyli wyłączenia terenów z produkcji rolnej.

Naszym klientom oferujemy:

  • Analizy stanu prawnego nieruchomości
  • Reprezentowanie ich interesów wobec gminy uchwalającej plan zagospodarowania przestrzennego
  • Dochodzenie odszkodowań od gminy z tytułu niekorzystnych zapisów w planie zagospodarowania przestrzennego
  • Reprezentowanie ich w sporach dotyczących opłaty adiacenckiej i opłaty planistycznej
Zadzwoń
+48 733 805 605
Zadzwoń

Kolejna wygrana Kancelarii w sprawie frankowej!

Dnia 28 lutego 2020 r. w Sądzie Okręgowym w Poznaniu w imieniu naszego Klienta uzyskaliśmy zasądzenie kwoty ponad 88 tysięcy złotych z tytułu nieważności "umowy frankowej" mBanku z 2007 roku!
Czytaj więcej
close-link

Kalkulator Roszczeń Kredytów CHF

Udostępniamy BEZPŁATNY Kalkulator Roszczeń Kredytu Frankowego
 
close-link
Przewiń do góry