WYDZIEDZICZENIE

Wydziedziczenie

Potocznie wydziedziczenie to środek, który ma wyeliminować tych, którzy zgodnie z naszą wolą nie mają dziedziczyć. Nie jest to jednak takie oczywiste. Źle przeprowadzone wydziedziczenie nie odniesie w całości zamierzonego skutku. Kancelaria pomaga przeprowadzić skutecznie ten proces zgodnie z wolą przyszłego spadkodawcy. Dochodzimy również przed sądem roszczeń bezpodstawnie wydziedziczonych i pominiętych.

„Pan Józef postanowił wydziedziczyć jednego ze swoich dwóch synów, który był alkoholikiem i nie utrzymywał od lat z ojcem żadnych kontaktów. Udał się więc do notariusza aby sporządzić testament ze stosownym zapisem wydziedziczającym. Po śmierci pana Józefa jakie było wielkie zdziwienie, kiedy synowie wydziedziczonego czyli wnuki pana Józefa wystąpili o zachowek po swoim dziadku i wygrali sprawę przed sądem”

Czy można było tego uniknąć?

Zadzwoń
+48 733 805 605
Zadzwoń

Kolejna wygrana Kancelarii w sprawie frankowej!

Dnia 28 lutego 2020 r. w Sądzie Okręgowym w Poznaniu w imieniu naszego Klienta uzyskaliśmy zasądzenie kwoty ponad 88 tysięcy złotych z tytułu nieważności "umowy frankowej" mBanku z 2007 roku!
Czytaj więcej
close-link

Kalkulator Roszczeń Kredytów CHF

Udostępniamy BEZPŁATNY Kalkulator Roszczeń Kredytu Frankowego
 
close-link
Przewiń do góry