WYDZIEDZICZENIE

Wydziedziczenie prawnik Poznań | Wydziedziczenie kancelaria Poznań

Wydziedziczenie

Potocznie wydziedziczenie to środek, który ma wyeliminować tych, którzy zgodnie z naszą wolą nie mają dziedziczyć. Nie jest to jednak takie oczywiste. Źle przeprowadzone wydziedziczenie nie odniesie w całości zamierzonego skutku. Kancelaria pomaga przeprowadzić skutecznie ten proces zgodnie z wolą przyszłego spadkodawcy. Dochodzimy również przed sądem roszczeń bezpodstawnie wydziedziczonych i pominiętych.

wydziedziczenie prawnik poznań

Dlaczego warto skonsultować wydziedziczenie u prawnika?

„Pan Józef postanowił wydziedziczyć jednego ze swoich dwóch synów, który był alkoholikiem i nie utrzymywał od lat z ojcem żadnych kontaktów. Udał się więc do notariusza aby sporządzić testament ze stosownym zapisem wydziedziczającym. Po śmierci pana Józefa jakie było wielkie zdziwienie, kiedy synowie wydziedziczonego czyli wnuki pana Józefa wystąpili o zachowek po swoim dziadku i wygrali sprawę przed sądem”

Czy można było tego uniknąć?

Zadzwoń
+48 733 805 605
Zadzwoń

Kalkulator Roszczeń Kredytu CHF

W zeszłym miesiącu uzyskaliśmy korzyść dla Naszych Klientów Frankowych na kwotę ponad 1,4 miliona złotych, ostatni wyrok przeciwko PKO BP to ponad 200.000 zł i unieważnienie umowy w sentencji wyroku! Zrób darmowy kalkulator i dowiedz się ile Ty możesz zyskać na sporze z bankiem
close-link
Przewiń do góry