Wygrana sprawa Kancelaria Zandecki

Umowa PKO BP nieważna! Wielkie zwycięstwo!

Szanowni Państwo!

Niezmiernie miło jest nam poinformować o zwycięstwie w kolejnej sprawie “frankowej”! Po długim procesie, wielu rozprawach, uzyskaliśmy bardzo korzystny wyrok dla naszych Klientów.  Sąd Okręgowy w Ostrołęce w dniu wczorajszym tj. 23 lipca 2020 r. Sąd ustalił że umowa kredytu hipotecznego “Własny Kąt” zawarta dnia 24 września 2008 roku jest nieważna. W drugim punkcie wyroku Sąd zasądził na rzecz naszych klientów wszystkie raty uiszczone na rzecz Banku w toku spłat tj. ponad 204 tysiące złotych wraz z odsetkami. W punkcie 3 wyroku Sąd zasądził na rzecz Powodów 11.817 zł tytułem zwrotu kosztów procesu. Dlaczego ten wyrok jest niezwykle cenny dla naszych Klientów? Po pierwsze, w sentencji wyroku wpisana jest nieważność przedmiotowej umowy kredytu denominowanego w walucie obcej. Po drugie, Sąd zasądził wszelkie dochodzone przez Nas spłaty, pomimo iż do dnia wytoczenia powództwa Klienci nie spłacili jeszcze kwoty kapitału wypłaconego przez Bank. Sąd w wyroku zastosował tak zwaną teorię dwóch kondykcji, która jest bardzo korzystna dla Kredytobiorców. Sama sprawa jest o tyle ciekawa, że Bank podnosił w niej zrzuty dotyczące wypłaty po kursie negocjowanym indywidualnie. (uruchomienie kredytu po kursie innym niż tabelowy).

Cieszymy się niezmiernie uzyskaniem dla Naszych Klientów modelowego wyroku, który w pełni chroni ich interesy! Procesy przeciwko PKO BP należą do jednych z trudniejszych, tym bardziej jesteśmy dumni z odniesionego przez Nas zwycięstwa!

Więcej szczegółów tej arcyciekawej sprawy przedstawimy po uzyskaniu pisemnego uzasadnienia.

Dane sprawy: Sąd Okręgowy w Ostrołęce sygnatura akt I C 495/19

Skład orzekający: SSR (del.) Iwona Długoborska

Sprawę prowadził mec. Jacek Zandecki przy wsparciu aplikanta radcowskiego Macieja Pewińskiego.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Zadzwoń
+48 733 805 605
Zadzwoń

Kolejna wygrana Kancelarii w sprawie frankowej!

Dnia 28 lutego 2020 r. w Sądzie Okręgowym w Poznaniu w imieniu naszego Klienta uzyskaliśmy zasądzenie kwoty ponad 88 tysięcy złotych z tytułu nieważności "umowy frankowej" mBanku z 2007 roku!
Czytaj więcej
close-link

Kalkulator Roszczeń Kredytów CHF

Udostępniamy BEZPŁATNY Kalkulator Roszczeń Kredytu Frankowego
 
close-link
Przewiń do góry