fbpx

O KANCELARII

zandecki_4_s-2

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
Jacek Zandecki radca prawny

Nazywam się Jacek Zandecki Jestem prawnikiem, radcą prawnym wpisanym na Listę Radców Prawnych pod numerem Pz-3705. Od 18 lat zawodowo zajmuję się zagadnieniami prawnymi. Kancelaria, która prowadzę zajmuje się tylko i wyłącznie kilkoma specjalizacjami, gdyż wychodzimy z założenia, że tylko wąska specjalizacje gwarantuje ponadprzeciętną znajomość tematu. Specjalizujemy się od 2016 przede wszystkim  w tematach dotyczących kredytów frankowych. 

Większość spraw jakimi się zajmuje wyznacza profil procesowy Kancelarii. Działamy przed sądami w Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach i wielu innych. Reprezentujemy przede wszystkim osoby fizyczne (w szczególności konsumentów) i w realizacji potrzeb tej grupy klientów się specjalizujemy.

Zespół jaki mam przyjemność nadzorować to ludzie ze starannym wykształceniem, przede wszystkim praktycy ze stażem w zakresie stosowania prawa. Korzystamy również z konsultacji z fachowcami z zewnątrz, często tam gdzie prawo jest tworzone oraz stosowane.

Robimy wszystko aby jakość oferowanych przez nas usług była najlepsza a skuteczność zadowoliła najbardziej wymagających klientów ale przede wszystkim kontakt z kancelarią to kontakt ze mną i swoim nazwiskiem gwarantuję wysoką jakość usług. 

Zapraszam do współpracy

podpis-2
Zadzwoń
+48 733 805 605
Zadzwoń
Scroll to Top