fbpx

Kredyty Frankowe - Kancelaria Prawna: Elbląg

Kancelaria Frankowa Elbląg

Kredyty frankowe udzielane przez banki, w latach 2005-2011 są obecnie dużym zmartwieniem dla kredytobiorców.  Jestem głęboko przekonany, iż można uzyskać w procesie sądowym rozstrzygnięcie prowadzące do nieważności umowy kredytowej. Wiedza o wadach umów kredytowych, jakie były zawierane w tamtych latach, jest już dziś powszechna. Banki zaniedbywały obowiązki informacyjne a klienci z perspektywy lat czują się dziś wprowadzeni w błąd. Umowy zawierane z klientami były nieprawidłowe – bogate orzecznictwo potwierdza, że banki stosowały  niedozwolone postanowienia, doprowadzając do sytuacji, w której rażąco naruszają interes klienta-konsumenta. 

Jestem przekonany o możliwości skutecznej pomocy Frankowiczom dlatego Kancelaria Zandecki od 2016 roku prowadzi z powodzeniem sprawy przeciwko bankom. 

Teraz kilka słów o mnie. Nazywam się Jacek Zandecki i jestem radcą prawnym. Moja kancelaria już 6 lat specjalizuje się w sprawach  przeciwko bankom dotyczących kredytów frankowych. Na koncie mam już ponad 120 spraw zakończonych korzystnym dla moich klientów wyrokiem. Nie ma znaczenia z jakim bankiem podpisaliście Państwo umowę kredytową. Mogę Państwa reprezentować w sporze z każdym bankiem, zawierającym umowy powiązane z frankiem szwajcarskim.


  Jacek Zandecki

  Kancelaria Frankowa

  STANDARDOWY PROCES W SPRAWIE KREDYTÓW CHF

  0
  Stron pism
  0
  Miesięcy walki
  0
  Rozprawy sądowe
  0
  Godzin pracy
  Sąd Elbląg

  Pomoc dla frankowiczów - Elbląg

  Obszar działań mojej kancelarii obejmuje cały kraj i obecnie jest on głównie uzależniony od miejsca zamieszkania klientów. Prowadzę i prowadziłem sporo spraw na terenie Elbląga.

  Jeśli mieszkają Państwo w Elblągu lub jego okolicach (np. w Braniewie, Iławie, Nowym Mieście Lubawskim, czy Działdowie), mogę służyć Państwu moim doświadczeniem i profesjonalnie przeprowadzić Państwa przez postępowanie sądowe. Jeśli zdecydują się Państwo na moje usługi to sprawy odbywać będą się w Sądzie Okręgowym w Elblągu przy ulicy płk. Dąbka 21.

  Na szczególną uwagę zasługuje ten wyrok

  W Sądzie Okręgowym w Elblągu prowadzę dużo spraw. Wiele z nich zakończyło się już pozytywnym rozstrzygnięciem. Na Państwa życzenie mogę też prowadzić sprawę w Sądzie Okręgowym w Warszawie. Z doświadczenia jednak wiem, że czas oczekiwania na sprawę w mniejszych od Warszawy miejscowościach jest znacznie krótszy niż w sądzie warszawskim. Sądy te nie mają też gorszego orzecznictwa i uzyskuję w nich wyroki unieważniające umowy kredytowe. Nie ma też tu znaczenia czy są to umowy indeksowane czy denominowane. 

  Czas trwania procesu w Sądzie Okręgowym w Elblągu, jest krótki. To okres między dziewięcioma a piętnastoma miesiącami. Do reguły już należy fakt, że banki po uzyskaniu wyroków w sądach pierwszej instancji składają wnioski do sądów apelacyjnych. W tym przypadku sprawa toczyć się będzie w Sądzie Apelacyjnym w Gdańsku.

  Jakie korzyści będziesz mieć z wyboru mojej kancelarii?

  Jak przebiega postępowanie w dużym skrócie:

  Po uzyskaniu wyroku unieważniającego umowę kredytową między bankiem a moim klientem dochodzi do rozliczeń. Unieważnienie umowy niesie za sobą konieczność zwrotu całego kapitału, jaki bank wypłacił po podpisaniu umowy. Natomiast bank zobowiązany jest do zwrotu wpłaconych przez klienta pieniędzy. W rzeczywistości wygląda to tak, że kapitał przeważnie jest już spłacony, wówczas  to bank musi zwrócić nadpłaconą różnice.  Klient wygrywa też koszty procesu. 

  Kancelaria Zandecki przez cały okres sprawy oferuje:

  • od początku do końca trwania sprawy jednego radcę prawnego
  • odpowiedzi na wszelkie zadawane przez Państwa pytania
  • bezpośredni kontakt telefoniczny z radcą prawnym prowadzącym sprawę, bez zderzenia się z bezosobową kancelarią prawną lub biurem obsługi klienta

  Czy warto wnosić pozew do sądu przeciwko bankom? 

  Szanowni Państwo, kurs franka szwajcarskiego przekroczył pięć złoty i chociaż odrobinę spadł nadal jest bardzo wysoki. Bank Szwajcarski kolejny raz podniósł stopy procentowe. W konsekwencji raty kredytowe rosną. Warto zawalczyć o swoje prawa a ja jestem po to aby przeprowadzić je tak, aby mogli Państwo odzyskać spokój i pozbyć się kredytu. Jeśli na pytanie „Czy warto wnosić pozew do sądu przeciwko bankom” Państwa odpowiedź brzmi – „TAK” to zapraszam do współpracy.

  Skontaktuj się z nami!

  Potrzebujesz pomocy prawnej? Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej.

  Zadzwoń
  +48 733 805 605
  Zadzwoń
  Scroll to Top