fbpx

Kredyty Frankowe - Kancelaria Prawna: Katowice

Kancelaria Frankowa Katowice

Posiadam przeszło 6 lat doświadczenia w sporach z bankami! Jako Radca Prawny specjalizuję się w sprawach frankowych. Nazywam się Jacek Zandecki i witam Państwa na mojej stronie. Obecne, prowadzone przeze mnie sprawy frankowe toczą się przeciwko wszystkim “frankowym” bankom, w większości sądów okręgowych w Polsce. Banki na przestrzeni lat 2005-2011 udzielały kredytów denominowanych / indeksowanych, zawierający wadliwe postanowienia – klauzule abuzywne. 

Do moich zawodowych osiągnięć zaliczam już przeszło 100 wygranych procesów frankowych. Wyroki sądowe unieważniały zawarte z bankami umowy kredytowe i powodowały najczęściej również  zwrot nadpłaconych przez moich klientów, środków finansowych.

Jeśli macie Państwo miejsce zamieszkania w Katowicach, Bytomiu, Chorzowie, Mikołowie, Mysłowicach, Pszczynie, Siemiatyczach Śląskich oraz Tychach  to sprawa frankowa może toczyć się w Sądzie Okręgowym w Katowicach. Również w tym sadzie może się toczyć spór z ING Bankiem Śląskim nawet jeśli mieszkacie poza Śląskiem. 


  Jacek Zandecki

  Kancelaria Frankowa

  STANDARDOWY PROCES W SPRAWIE KREDYTÓW CHF

  0
  Stron pism
  0
  Miesięcy walki
  0
  Rozprawy sądowe
  0
  Godzin pracy
  Sąd Katowice

  Pomoc dla frankowiczów - Katowice

  Rozprawy odbywać się będą w Sądzie Okręgowym w Katowicach przy ulicy Francuskiej. Polecałbym tę opcję, ponieważ Sąd Okręgowy w Katowicach, działa bardzo sprawnie i ma krótsze terminy oczekiwania na proces niż nap Sąd Okręgowy w Warszawie. A do tego wcale nie gorsze od sądu w Warszawie orzecznictwo.

  Szacunkowy czas trwania procesu w Sądzie Okręgowym w Katowicach to okres między dziewięcioma a szesnastoma miesiącami. Należy pamiętać, że po uzyskaniu niekorzystnego dla siebie wyroku, banki składają apelację do sądu apelacyjnego. W Katowicach rozprawy odbywać się będą w Sądzie Apelacyjnym przy alei Wojciecha Korfantego.

  Na szczególną uwagę zasługuje ten wyrok

  W katowickim sądzie prowadzę sprawy przeciwko ING Bankowi Śląskiemu ale też i przeciwko innym bankom:

  • Millenium Bank
  • Bank BPH SA (GE Money)
  • PKO BP (Nordea)
  • Getin Noble Bank
  • mBank
  • PEKAO SA

  Część prowadzonych przeze mnie spraw, w Katowicach, została już zakończona uzyskaniem korzystnych, dla moich klientów, wyroków sądowych. Zarówno w sądach pierwszej, jak i drugiej instancji.

  Dzięki mojemu ogromnemu doświadczeniu w sprawach frankowych mogę teraz pomóc Państwu. Nie ma znaczenia jaką umowę Państwo zawarli z bankiem. Może to być umowa indeksowana do CHF ( na umowie widnieje złoty polski jako waluta), może też być to umowa denominowana ( kwota na umowie to frank szwajcarski). Jestem w stanie w obu tych przypadkach, tak uargumentować pozew, że sąd, zgodnie z linia orzeczniczą, powinien wydać  pozytywny dla Państwa wyrok i doprowadzić do unieważnienia umowy i odzyskania nadpłaconych środków.  

  Jakie korzyści będziesz mieć z wyboru mojej kancelarii?

  Pod względem prawnym ta umowa od samego początku była nieważna. Państwo zobowiązani jesteście do zwrotu kwoty , którą otrzymaliście od banku, a bank powinien zwrócić wszystkie wpłacone przez Państwa pieniądze. W rzeczywistości wygląda to przeważnie tak, że większość klientów już spłaciła kapitał. Zatem nic nie trzeba bankowi oddawać.

  Kancelaria Zandecki zapewni Państwu:

  • Obsługę najwyższej jakości
  • Odpowiedzi na wszelkie nurtujące Państwa pytania.
  • Jasną i klarowną umowę współpracy.
  • Obsługę prawną przez radcę prawnego z dużym doświadczeniem.
  • Przez cały okres trwania procesu obsługiwać Państwa będzie ten sam prawnik.
  • Obsługę bezpośrednią, bez potrzeby kontaktowania się przez biuro obsługi klienta.

  Nadal zastanawiacie się Państwo czy warto?

  Sytuacja ekonomiczna na świecie jest ciężka. Bank Szwajcarski po raz kolejny podniósł stopy procentowe. Kurs franka szwajcarskiego przekroczył próg pięciu złotych. Raty kredytu sukcesywnie robią się coraz większe, coraz trudniejsze do spłaty. Wygrana sprawa da Państwu ogromny komfort finansowy oraz psychiczny. Decydując się na proces, po jego wygraniu przede wszystkim pozbywacie się Państwo uciążliwego kredytu. Od tej chwili będzie można żyć spokojniej i godniej.

  Skontaktuj się z nami!

  Potrzebujesz pomocy prawnej? Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej.

  Zadzwoń
  +48 733 805 605
  Zadzwoń
  Scroll to Top