fbpx

Kredyty Frankowe - Kancelaria Prawna: Wrocław

Kancelaria Frankowa Wrocław

Sprawami frankowymi zajmuję się jako radca prawny już od 2016 roku. Biorę udział w procesach przeciwko wszelkim bankom, które w latach 2005-2011 udzielały kredytów denominowanych / indeksowanych.

Mogę się poszczycić ponad setką pozytywnych wyroków sądów, które stwierdziły nieważność umów kredytowych i zasądziły zapłatę na rzecz moich klientów. Z powodzeniem poprowadzę Twój proces w Warszawie, bądź we Wrocławiu, zgodnie z Twoim miejscem zamieszkania. Atutem Twojego miejsca zamieszkania jest to, że w tutejszym Sądzie Okręgowym są krótsze terminy oczekiwania na rozprawy niż w stolicy. Można przyjąć, że proces potrwa do 12-18. miesięcy. Sąd okręgowy we Wrocławiu jest również właściwy dla Twojego miejsca zamieszkania w Miliczu, Oleśnicy, Oławie, Strzelinie, Środzie Śląskiej, Trzebnicy, Wołowie. Należy liczyć się z tym, że bank najpewniej złoży apelację do Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu, co również potrwa kilkanaście miesięcy.


  Jacek Zandecki

  Kancelaria Frankowa

  STANDARDOWY PROCES W SPRAWIE KREDYTÓW CHF

  0
  Stron pism
  0
  Miesięcy walki
  0
  Rozprawy sądowe
  0
  Godzin pracy
  Sąd Wrocław

  Pomoc dla frankowiczów - Wrocław

  We Wrocławiu prowadzę sprawy m.in. przeciwko różnym bankom:

  • mBank SA
  • PKO BP SA (Nordea Bank)
  • BPH SA (GE Money Bank)
  • Millennium Bank SA
  • Getin Noble Bank SA

  Banki te udzielały kredytów frankowych. Wiele z prowadzonych przeze mnie spraw zakończyło się pomyślnie zarówno w sądzie pierwszej , jak i w drugiej instancji

  Na szczególną uwagę zasługuje ten wyrok

  Kolejny pozytywny wyrok może być w Twojej sprawie! Chętnie pomogę w sprawie Twojego kredytu! Nie jest istotne, czy masz umowę kredytu indeksowanego do CHF (kwota kredytu na umowie w złotych), czy umowę kredytu denominowanego w CHF (kwota na umowie we frankach szwajcarskich). W obu przypadkach możesz ubiegać się o stwierdzenie jej nieważności oraz o zapłatę przez bank sumy zapłaconych przez lata rat kredytowych.

  Jakie korzyści będziesz mieć z wyboru mojej kancelarii?

  • Przede wszystkim oferuję profesjonalną i osobistą obsługę Twojej sprawy. Miesięcznie przyjmuję jedynie kilka nowych spraw, aby nie pogorszyć jakości już istniejącej współpracy.
  • Twoja sprawa prowadzona będzie od początku do końca przez tę samą osobę.
  • Gwarantuje obsługę radcy prawnego z doświadczeniem
  • Odpowiem na każde Twoje pytania
  • Gwarantuję nieograniczony kontakt osobisty z radcą prawnym. Nie będziesz narażony na kontakt z bezosobową kancelarią lub biurem obsługi klienta
  • Wysoką jakość mojej usługi

  Czy warto się procesować?

  Kurs franka szwajcarskiego przekroczył już historyczna granice 5 zł, a Bank Szwajcarii po raz kolejny podniósł stopy procentowe. Raty kredytów indeksowanych/denominowanych stają się coraz wyższe, a przez to trudniejsze do spłacenia. Natomiast wygrany proces zapewni Ci wolność od frankowych zobowiązań! Świadomość ta poprawi jakość życia, przywróci spokój myśli. Zwrócona przez bank nadpłacona kwota z pewnością zasili domowy budżet i poprawi poczucie bezpieczeństwa finansowego. Odpowiedź na pytanie: „czy warto się procesować?” brzmi z pewnością TAK.

  Skontaktuj się z nami!

  Potrzebujesz pomocy prawnej? Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej.

  Zadzwoń
  +48 733 805 605
  Zadzwoń
  Scroll to Top