fbpx

Kredyty Frankowe - Kancelaria Prawna: Gorzów Wielkopolski

Kancelaria Frankowa Gorzów Wielkopolski

Jestem Radcą Prawnym specjalizującym się od roku 2016 w procesach przeciwko bankom. Zajmuję się z powodzeniem sprawami frankowymi.  Prowadzę dużą ilość procesów przeciwko wszystkim bankom, które w latach 2005-2011 udzielały kredytów denominowanych / indeksowanych.

Uzyskałem do tej pory dla moich klientów ponad 100 pozytywnych wyroków, gdzie sądy stwierdziły nieważność umów kredytowych i zasadziły zapłatę na rzecz moich klientów. przeciwko  

Teraz mogę poprowadzić Twój proces w Twoi mieście. Sprawa może się toczyć zasadniczo albo w Warszawie albo w miejscu Twojego zamieszkania czyli w  Gorzowie Wielkopolskim. Jeśli zdecydujesz się na sprawę w swoim miejscu zamieszkania, to rozprawy odbywać się będą przy ul. ul. Mieszka I w Gorzowie. Sąd Okręgowy w Gorzowie ma z całą pewnością krótsze terminy niż Warszawa i nic nie gorsze orzecznictwo. 


  Jacek Zandecki

  Kancelaria Frankowa

  STANDARDOWY PROCES W SPRAWIE KREDYTÓW CHF

  0
  Stron pism
  0
  Miesięcy walki
  0
  Rozprawy sądowe
  0
  Godzin pracy
  Sąd Gorzów Wielkopolski

  Pomoc dla frankowiczów - Gorzów Wielkopolski

  Proces w Sadzie Okręgowym w Gorzowie Wielkopolskim szacunkowo będzie trwał 9-15 miesięcy. Oczywiście później bank najprawdopodobniej złoży apelację do sądu apelacyjnego w Szczecinie.

  W sądzie okręgowym w Gorzowie Wielkopolskim prowadzę już dużo spraw przeciwko bankom (mBank SA, PKO BP SA, BPH SA, Millennium Bank SA, Getin Noble Bank SA, itd.) udzielającym kredytów frankowych. Z czego wiele nich zakończyło się już sukcesem w I oraz II instancji. Przeczytaj o szczegółach najciekawszych spraw. (link do bloga)

  Na szczególną uwagę zasługuje ten wyrok

  Kolejny wyrok może być w Twojej sprawie! Teraz mogę pomóc w sprawie Twojego  kredytu! Nie ważne czy masz umowę kredytu indeksowanego do CHF (kwota kredytu na umowie w złotych) czy umowę kredytu denominowanego w CHF (kwota na umowie we frankach szwajcarskich) to możesz ubiegać się skutecznie o stwierdzenie jej nieważności oraz zapłatę od baku sumy zapłaconych przez lata rat kredytowych. 

  Na czym będzie polegać sprawa frankowa? Sąd na wniosek kredytobiorcy ustali, że umowa Twojego kredytu frankowego była od początku nieważna. To oznacza, że wszystkie Twoje wpłaty do banku powinny zostać zwrócone. Również kapitał wypłacony przez bank powinien zostać z kolei przez Ciebie zwrócony. Wzajemne rozliczenia na dzisiaj z zasady wyglądają tak, że kapitał banku jest już pokryty i to bank musi Tobie zwrócić nadwyżkę.

  Jakie korzyści będziesz mieć z wyboru mojej kancelarii?

  Przede wszystkim oferuję profesjonalną i osobistą obsługę Twojej sprawy.  Przyjmuję miesięcznie tylko kilka nowych spraw, tak aby ilość nie zmniejszała jakości współpracy. 

  Jeśli chcesz  profesjonalnej obsługi oraz:

  • osobistego kontaktu z doświadczonym radcą prawnym, 
  • współpracy z radcą prawnym a nie bezosobową firmą prawniczą 
  • jednej i tej samej osoby prowadzącej sprawę od początku do końca, 
  • udzielania cierpliwie odpowiedzi na wszystkie pytania,
  • szybkiego i osobistego  kontaktu z prawnikiem a nie biurem obsługi klienta, 

  Czy warto się procesować?

  Kurs franka szwajcarskiego przekroczył już 5 zł, Bank Szwajcarii podniósł już kolejny raz stopy procentowe. Raty kredytów indeksowanych/denominowanych są coraz wyższe i coraz trudniej je spłacać.  Wygrany proces kończy definitywnie kwestię kredytu i daje oprócz wymiernego zysku, rzecz najważniejszą czyli wolność od frankowych zobowiązań kredytowych.

  Skontaktuj się z nami!

  Potrzebujesz pomocy prawnej? Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej.

  Zadzwoń
  +48 733 805 605
  Zadzwoń
  Scroll to Top