fbpx

2023 to dobry rok dla Frankowiczów!

Mija kolejny rok owocnych sporów z bankami!

Z przyjemnością informuję,  że tylko w grudniu 2023 roku uzyskałem . aż 9 wyroków w sprawach dotyczących CHF dla moich klientów. Liczbą ta  jest godna podkreślenia, gdyż prowadzę małą specjalistyczną kancelarię i każde z tych rozstrzygnięć jest przede wszystkim owocem mojej osobistej pracy.

Korzystając z okazji, chciałbym życzyć moim obecnym oraz przyszłym klientom, zdrowia i spokoju  oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2024! Klientom posiadającym kredyty frankowe, który zastanawiają się nad procesem przede wszystkim odwagi w dochodzeniu swoich   słusznych roszczeń, a tym którzy są już w sądach szybkich i satysfakcjonujących wyroków!

Grudniowe prezenty dla moich Klientów!

Święty Mikołaj  w grudniu odwiedził sądy. Dowodem na to jest liczba wyroków wydana w grudniu dla moich klientów. Wszystkie z tych rozstrzygnięć były KORZYSTNE!!! Stwierdzenie nieważności w sentencji wyroku oraz zapłata z tego tytułu!

Co zapamiętamy z 2023?

Rok 2023 to rok przełomowych wyroków TSUE w temacie przedawnienia oraz w zakresie potwierdzenia że bankom nie należy się tzw. korzystanie z  kapitału! . Należy cieszyć się z ukształtowania jednolitej linii orzeczniczej.  Co może martwić, to uwzględnianie przez sądy zarzutów zatrzymania w zakresie kapitału kredytu, choć  jeszcze w grudniu TSUE potwierdziło, że  mimo iż Banki coraz częściej zgłaszają ten zarzut  to nie może on kasować odsetek za czas procesu dla kredytobiorcy!

Co przyniesie 2024?

Warto podkreślić również, że czekamy na ukształtowanie się jednolitej linii orzeczniczej co do roszczeń banków o tzw. „korzystanie z kapitału” a w szczególności dopuszczalności waloryzacji kapitału.   Miejmy nadzieję, że TSUE w przyszłym roku jednoznacznie położy kres tym działaniom.

 

Bezpłatny Kalkulator Roszczeń Kredytu Frankowego

 

 

Dokładniej o grudniowych wyrokach!

Kilka z grudniowych wyroków zostało dokładnie omówionych! Przeczytaj o nich poniżej:

Prawomocna wygrana z PKO w Szczecinie!

Fortis Bank SA pokonany w 13 miesięcy!

PKO Prawomocnie pokonany w Poznaniu!

Wszystkie sprawy prowadził  mec. Jacek Zandecki

 

Nasze publikacje w prasie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń
+48 733 805 605
Zadzwoń
Scroll to Top